back-button← späť

Novostavba v centre mesta

Predaj, 3 izbový byt, Košice - Staré Mesto, Novostavba

Cena: 139 000

Pri kúpe oboch bytov je cena 258 000 €, vrátane provízie, možnosť HÚ

91 m2

3 Izby

Údaje nehnuteľnosti

ID nehnuteľnosti: 11
Druh ponuky: Predaj
Druh nehnuteľnosti: 3 izbový byt
Mesto/obec: Košice - Staré Mesto
Stav nehnuteľnosti: Novostavba
Úžitková plocha: 91m2
Poschodie: 4 / 4
Balkón/Loggia: Balkón/Loggia
Vlastníctvo: Osobné vlastníctvo
Zateplenie nehnuteľnosti: Áno
Počet izieb: 3

Popis nehnuteľnosti

Ponúkame na predaj dva trojizbové byty s južnou orientáciou, ktoré sa nachádzajú v podkroví obytného- tehlového domu v Košiciach, každý o rozlohe 91 m2, plus loggiu o veľkosti 6 m2. Možnosť predaja každého bytu jednotlivo poprípade pri kúpe obidvoch bytov je možná dohoda na cene.
Vhodná investícia vo vyhĺadávanej lokalite v centre Košíc - dobrá dostupnoť autom, v blízkosti je Aupark, železničná stanica, všetky spoje MHD.
Pri rekonštrukcii boli použité kvalitné materiály nakoľko to majiteľ staval pre seba, nemal záujem to predávať.
V rámci rekonštrukcie boli zrealizované nové rozvody vlastného kúrenia, samostatné elektrické prípojky, samostatné prípojky vody spolu s hydrantom umiestneným v spoločných priestoroch bytového domu, strešné okná, vyfrézované a vyvložkované komíny z antikorovej ocele po kompletnej rekonštrukcii, omietnutím silikátovou omietkou a oplechovaním. Boli vyhotovené nové betónové vence po celom obvode, nové oceľové nosné konštrukcie, nový samonosný trámový strop/podlaha s uložením do obvodového muriva, komplet vymenený krov s dvoma vikiermi orientovanými na južnú stranu. Okná sú polyuretánové, bezúdržbové strešné okná Velux s izolačným trojsklom s príplatkovým izolačným lemom veľkého rozmeru. Strecha je betónová strešná krytina BRAMAC tehlovej farby, komíny: antikorová nerezová oceľ s priemerom 200 mm s možnosťou pripojenia krbovej vložky na tuhé palivo.
Podlaha loggie je vybavená tepelnou izoláciou a hydroizoláciou so spádovým odtokom s protizápachovou klapkou. Kúpeľňa v bytoch sa nachádza podomietkový závesný systém Geberit a bidet, odpad a prípojka vody k voľne stojacej vani, sprchovému kútu a umývadlám. Možnosť dostavby do finálnej podoby podľa vlastných predstáv klienta. Veľkým bonusom pri kúpe tejto nehnuteľnosti je ušetrený poplatok u správcu do Fondu opráv na 10 rokov, keďže strecha bola menená nová na náklady predávajúceho.

Mapa

Máte záujem o túto nehnuteľnosť?

Napíšte nám

Súhlasíte so spracovaním Vami zadaných údajov za účelom zodpovedania otázky či podnetu adresátom správy, ktorým je svetbyvania.sk. Bližšie informácie o spracovaní a ochrane osobných údajov nájdete v sekcii "GDPR - Spracovanie osobných údajov".

kód
Obnoviť
Správu sa nepodarilo odoslať
Správa úspešne odoslaná