back-button← späť

Na predaj stavebný pozemok s projektom RD v Ďurďošíku

Predaj, Pozemok pre rod. domy, Ďurďošík, Svahovitý

Cena: 85 000

vrátane provízie RK

722 m2

Údaje nehnuteľnosti

ID nehnuteľnosti: 52
Druh ponuky: Predaj
Druh nehnuteľnosti: Pozemok pre rod. domy
Mesto/obec: Ďurďošík
Stav nehnuteľnosti: Svahovitý
Plocha pozemku: 722m2

Popis nehnuteľnosti

Realitná kancelária Svet byvania, s.r.o. ponúka na predaj stavebný pozemok pre výstavbu rodinného domu v obci Ďurďošík, v lokalite s prevažnou zástavbou novostavieb. Pozemok je ľahko dostupný z prístupovej cesty z miestnej komunikácie, ktorá je súčasťou dopravnej siete obce. Pozemok je tvorený jednou parcelou v tvare štvoruholníka s podobnou dlžkou jednotlivých strán, o celkovej výmere 722 m2. Nachádza sa v súvislej zástavbe rodinných domov v obytnej časti obce, je právne vysporiadaný, bez tiarch a v osobnom vlastníctve. K pozemku je už pripravený aj projekt stavby rodinného domu, ktorý bude odovzdaný novému majiteľovi. Navrhovaný rodinný dom je jednopodlažný s neobytným podkrovím, plánovaná zastavaná plocha je 160,5 m2. Mierne svahovitý terén je vhodne zapracovaný do projektu výstavby, nakoľko ponúka možnosť čiastočného podpivničenia domu.

Inžinierske siete:
Elektrina - bude vedená z rozvodnej siete v obci
Voda - napojenie na verejný vodovod v obci
Kanalizácia - odvod splaškových vôd je potrebné zabezpečiť do vlastnej železobetónovej žumpy na pozemku alebo osadiť ČOV
Plyn - obec nie je plynofikovaná

Obec Ďurďošík je vzdialená približne 15 km od Košíc, dobre dostupná autom aj autobusovou dopravou, vlakové spojené v obci nie je. Ide však o výbornú dopravnú lokalitu, pretože obec je na napojená na cestu I/50, rýchlo sa dostanete na diaľnicu D1, smerom na Prešov alebo na rýchlostnú cestu R4. V obci je dobrá občianská vybavenosť (potraviny/ zmiešaný tovar, pohostinstvo, materská škola, rímskokatolícky kostol, hasičská zbrojnica), primeraná veľkosti obce a počtu obyvateľov. Ďalšie služby sa využívajú najmä v susednej obci Bidovce a v Košiciach. Krásna príroda a okolité prostredie ponúka veľa možností rekreácie, turistiky a športu (cyklistika, Slanské vrchy - Veľký Milič,...)

V cene je zahrnutá aj provízia realitnej kancelárie a kompletný právny, administratívny a hypotekárny servis. Cena je konečná, spolu za pozemok aj projekt rodinného domu.

Ak máte záujem o obhliadku, prípadne bližšie informácie, neváhajte ma kontaktovať, obhliadka možná aj cez víkendy.

Mapa

Máte záujem o túto nehnuteľnosť?

Napíšte nám

Súhlasíte so spracovaním Vami zadaných údajov za účelom zodpovedania otázky či podnetu adresátom správy, ktorým je svetbyvania.sk. Bližšie informácie o spracovaní a ochrane osobných údajov nájdete v sekcii "GDPR - Spracovanie osobných údajov".

kód
Obnoviť
Správu sa nepodarilo odoslať
Správa úspešne odoslaná